O nás

MujBeton vám na stránkách www.mujbeton.cz přináší nabídku prodeje a rychlých dodávek betonu v České republice. Beton může objednávat každý den i naprostý laik. Objednávka betonu je intuitivní a jednoduchá. Rozvoz betonu je velmi rychlý, beton budete mít na místě dodání včas a ve správné kvalitě! Spolupracujeme s těmi nejlepšími betonárnami v každém regionu.

MujBeton.cz představuje jednoduchý nástroj, který usnadňuje správný výběr vhodného betonu i méně zkušeným kutilům, kteří doposud nikdy beton nepotřebovali.

Díky hustému pokrytí sítí betonáren v České republice Vám dokážeme dodat beton nejen rychle, ale také z nejbližší a nejvýhodnější betonárny ve Vašem okolí. Nemusíte tak složitě objíždět či obvolávat betonárny jednu po druhé. Webová aplikace MujBeton.cz tento výběr učiní automaticky za Vás a vybere nejefektivnější řešení.

V případě potřeby konzultace, doporučení vhodného typu betonu nebo realizace dodávky je Vám denně k dispozici náš dispečer Michal Heger, který Vám velmi rád pomůže. Kontaktovat jej můžete na telefonu 601394170 nebo na mailu michal@mujbeton.cz


Najdete nás zde:

Info Od roku 2014 jsme realizovali 2333 dodávek betonu o celkovém objemu 9446m3.

  • the pay
  • Raiffeisen bank
  • Visa & Mastercard
  • Cemex
  • Taš stappa