Články

Jak betonovat podlahy

Betonové podlahy jsou výborným akumulačním prvkem v kombinaci s podlahovým vytápěním. Proto se vám budeme snažit nastínit, jak může například taková skladba podlahy vypadat.

Jak betonovat základy?

Základy slouží k přenesení zatížení stavby do základové půdy tak, aby nedocházelo k poruchám stavební konstrukce. Základy se stanovují podle geologického průzkumu na pozemku a následného statického posouzení.

Beton Žďár nad Sázavou

Objednávejte a nakupujte beton ve Žďáru nad Sázavou snadno a za výhodné ceny na MujBeton.cz. Hledáte-li dodavatele betonu pro Vaši stavbu ve Žďáru nad Sázavou nebo blízkém okolí, obraťte se na nás. Spolupracujeme s předními českými výrobci betonu a beton Vám tak zajistíme v potřebné kvalitě a za výhodné ceny. Beton ve Žďáru nad Sázavou už není problém objednat pomocí přehledného průvodce objednávkou betonu na MujBeton.cz.

Beton Vrchlabí

Objednávejte a nakupujte beton ve Vrchlabí snadno a za výhodné ceny na MujBeton.cz. Hledáte-li dodavatele betonu pro Vaši stavbu ve Vrchlabí nebo blízkém okolí, obraťte se na nás. Spolupracujeme s předními českými výrobci betonu a beton Vám tak zajistíme v potřebné kvalitě a za výhodné ceny. Beton ve Vrchlabí už není problém objednat pomocí přehledného průvodce objednávkou betonu na MujBeton.cz.

Beton Velké Meziříčí

Objednávejte a nakupujte beton ve Velkém Meziříčí snadno a za výhodné ceny na MujBeton.cz. Hledáte-li dodavatele betonu pro Vaši stavbu ve Velkém Meziříčí nebo blízkém okolí, obraťte se na nás. Spolupracujeme s předními českými výrobci betonu a beton Vám tak zajistíme v potřebné kvalitě a za výhodné ceny. Beton ve Velkém Meziříčí už není problém objednat pomocí přehledného průvodce objednávkou betonu na MujBeton.cz.

Beton Ústí nad Orlicí

Objednávejte a nakupujte beton v Ústí nad Orlicí snadno a za výhodné ceny na MujBeton.cz. Hledáte-li dodavatele betonu pro Vaši stavbu v Ústí nad Orlicí nebo blízkém okolí, obraťte se na nás. Spolupracujeme s předními českými výrobci betonu a beton Vám tak zajistíme v potřebné kvalitě a za výhodné ceny. Beton v Ústí nad Orlicí už není problém objednat pomocí přehledného průvodce objednávkou betonu na MujBeton.cz.

Beton Mělník

Objednávejte a nakupujte beton v Mělníku snadno a za výhodné ceny na MujBeton.cz. Hledáte-li dodavatele betonu pro Vaši stavbu v Mělníku nebo blízkém okolí, obraťte se na nás. Spolupracujeme s předními českými výrobci betonu a beton Vám tak zajistíme v potřebné kvalitě a za výhodné ceny. Beton v Mělníku už není problém objednat pomocí přehledného průvodce objednávkou betonu na MujBeton.cz.

Akční ceny betonu v Brně - sleva 15%

Ve spolupráci s partnerskými betonárnami v Brně jsme pro Vás připravili slevovou akci na nákup betonových směsí na www.mujbeton.cz. Veškeré produkty v naší nabídce můžete nakupovat se slevou 15%.

Akční ceny betonu ve Zlíně - sleva 15%

Ve spolupráci se zlínskou betonárnou Taš-Stappa jsem pro Vás připravili akční nabídku betonových směsí. Veškeré typy betonů a také litých směsí pro podlahy a anhydrity můžete nakupovat na MujBeton.cz se slevou 15% oproti běžným cenám. Časově omezená akce platí do 15.6.2015 pouze při objednávkách na www.mujbeton.cz. Například nejběžnější typ betonu C 16/20; X0; 16mm; S3 tak můžete nakoupit za 1843Kč bez DPH. Neváhejte a objednávejte beton u odborníků.

Beton Bruntál

Hledáte prodejce betonu v Bruntále? Chcete nakoupit kvalitní beton přímo z betonárny a nevíte, na koho se obrátit? Už nemusíte hledat dál. MujBeton.cz Vám nabízí kvalitní beton přímo z betonáren za velmi výhodné ceny. V Bruntále tak můžete nakupovat čerstvý beton pohodlně a výhodně pomocí přehledného a chytrého průvodce objednávkou betonu na www.mujbeton.cz.

Beton Opava

Hledáte prodejce betonu v Opavě? Chcete nakoupit kvalitní beton přímo z betonárny a nevíte, na koho se obrátit? Už nemusíte hledat dál. MujBeton.cz Vám nabízí kvalitní beton přímo z betonáren za velmi výhodné ceny. V Opavě tak můžete nakupovat čerstvý beton pohodlně a výhodně pomocí přehledného a chytrého průvodce objednávkou betonu na www.mujbeton.cz.

Beton Krnov

Hledáte prodejce betonu v Krnově? Chcete nakoupit kvalitní beton přímo z betonárny a nevíte, na koho se obrátit? Už nemusíte hledat dál. MujBeton.cz Vám nabízí kvalitní beton přímo z betonáren za velmi výhodné ceny. V Krnově tak můžete nakupovat čerstvý beton pohodlně a výhodně pomocí přehledného a chytrého průvodce objednávkou betonu na www.mujbeton.cz.

Anhydritové podlahy Praha

Nabízíme prodej anhydritových litých podlah v Praze a Středočeském kraji. Moderní anhydritové směsi pro lité podlahy s podlahovým vytápěním v Praze vám zajistíme od nejlepších českých výrobců anhydritových litých směsí pro podlahy. Výhodné ceny anhydritových litých podlah zíkáte na MujBeton.cz.

Beton Lovosice

Hledáte prodejce betonu v Lovosicích nebo blízkém okolí? Chcete nakoupit kvalitní beton přímo z betonárny a nevíte a na koho se obrátit? Už nemusíte hledat dál. MujBeton.cz Vám nabízí kvalitní beton přímo z betonáren za velmi výhodné ceny. V Lovosicích tak můžete nakupovat čerstvý beton pohodlně a výhodně pomocí přehledného a chytrého průvodce objednávkou betonu na www.mujbeton.cz.

Beton Litomyšl

Objednávky betonu v Litomyšli a blízkém okolí na MujBeton.cz. Máme beton pro Litomyšl. Objednávejte a nakupujte beton u odborníků na www.mujbeton.cz. Nákup betonu nikdy nebyl tak snadný a výhodný.

Beton Boskovice

Nákup čerstvého betonu Boskovicích a blízkém okolí na MujBeton.cz. Snadné a rychlé objednání betonu pro vaši stavbu Boskovicích a blízkém okolí nebylo nikdy jednodušší. Objednat beton zvládne opravdu každý během pár minut a to z pohodlí vašeho domova nejen v Boskovicích a okolí.

Lité podlahy Vsetín

Stavíte nebo rekonstruujete dům či byt ve Vsetíně nebo jeho okolí? Rozhodujete se, jakým způsobem si udělat podlahu? Máme pro Vás několik tipů, které Vám usnadní rozhodování.

Beton Jaroměř

Objednávky betonu v Jaroměři a blízkém okolí na MujBeton.cz. Máme beton pro Jaroměř. Objednávejte a nakupujte beton u odborníků na www.mujbeton.cz. Nákup betonu nikdy nebyl tak snadný a výhodný.

Anhydritové podlahy Hodonín

Stavíte nebo rekonstruujete dům v Hodoníně nebo blízkém okolí a stojíte před otázkou, jakým způsobem zhotovit podlahy? Chcete si podlahu udělat svépomoci a nemáte dostatečné zkušenosti, abyste vytvořili dokonale rovnou plochu? A už jste slyšeli o anhydritových litých podlahách?

Cementové lité podlahy

Jeden z největších světových výrobců betonových směsí, společnost Cemex, nabízí také speciální produkty, vhodné pro podlahy. Obchodní označení speciálně modifikovaného cementového potěru je Cemlevel, který vyniká vysokou tekutostí a zároveň minimálním smršťováním při zrání a schnutí.

Beton Hradec Králové

Hledáte prodejce betonu v Hradci Králové? Chcete nakoupit kvalitní beton přímo z betonárny a nevíte, na koho se obrátit? Už nemusíte hledat dál. MujBeton.cz Vám nabízí kvalitní beton přímo z betonáren za velmi výhodné ceny. V Hradci Králové tak můžete nakupovat čerstvý beton pohodlně a výhodně pomocí přehledného a chytrého průvodce objednávkou betonu na www.mujbeton.cz.

Lité podlahové směsi

Vývoj materiálů a technologií ve stavebnictví běží mílovými kroky a v oblasti zhotovování podlah tomu není jinak. Donedávna byla jediná možnost vytvoření rovné betonové podlahy pomocí betonového potěru, který se na stavbu dodával a stále ještě dodává jako suchá směs. Tento betonový potěr je nutné zpracovávat „ručně“ za pomocí latě a také je potřeba jej hutnit. Při této práci záleží hlavně na šikovnosti pracovníka, zda je výsledná plocha téměř dokonale rovná, aby bylo možné na ni pokládat finální povrch, jako je PVC, dlažba, plovoucí podlaha a další.

Anyhdritové lité podlahy

Technologický vývoj a objevování nových materiálů proniká téměř do všech oborů lidské činnosti. Ve stavebnictví dochází v posledních pár letech k velkému boomu v oblasti zhotovování hrubých podlahových ploch. Dříve často používané betonové podlahy postupně nahrazují speciální anhydritové lité potěry, které již klasické betonové podlahy předčily.

Beton Havlíčkův Brod

Objednávejte a nakupujte beton v Havlíčkově Brodě snadno a za výhodné ceny na MujBeton.cz. Hledáte-li dodavatele betonu pro Vaši stavbu v Havlíčkově Brodě nebo blízkém okolí, obraťte se na nás. Spolupracujeme s předními českými výrobci betonu a beton Vám tak zajistíme v potřebné kvalitě a za výhodné ceny. Beton v Havlíčkově Brodě už není problém objednat pomocí přehledného průvodce objednávkou betonu na MujBeton.cz.

Jak nakupovat beton

Potřebujete zabetonovat sloupky k plotu, děláte doma betonové podlahy nebo si zpevňujete stání pro své auto? Děláte doma jakékoliv jiné práce, kde potřebujete dodat kvalitní a čerstvý beton a nevíte, na koho se obrátit s objednáním a nákupem betonu? V tomto článku Vám tedy osvětlíme, jakými způsoby je možné beton pro koncového zákazníka nakoupit.

Beton Čáslav

Potřebujete kvalitního a spolehlivého dodavatele betonu pro Vaši stavbu v Čáslavi, Kutné Hoře nebo blízkém okolí těchto měst? Nevíte, kam a na koho se obrátit při objendávce betonu? Nikdy jste beton ještě neobjednávali a nejste si jisti výběrem správného typu betonu pro Vaši stavbu? Už nemusíte hledat. Stačí přijít na stránky www.mujbeton.cz. Beton v Čáslavi již není těžké objednat.

Beton Benešov

Hledáte dodavatele betonu v Benešově nebo blízkém okolí? Nevíte na koho se obrátit a nevyznáte se v označení betonů? Chcete ušetřit svůj čas a také peníze při nákupu čerstvého betonu? Máme pro Vás jednoduché řešení. Beton v Benešově již nebude pro Vás problém objednat i pokud jej objednáváte úplně poprvné.

Beton Dvůr Králové nad Labem
Nakupujte čerstvý beton ve Dvoře Králové nad Labem jednoduše a rychle na MujBeton.cz. První a jediný český e-shop s čerstvým betonem MujBeton.cz funguje naprosto jednoduše. Díky široké síti partnerských betonáren můžete beton objednávat i ve Dvoře Králové nad Labem a blízkém okolí.
Beton Moravská Třebová a Svitavy
Hledáte dodavatele betonu v Moravské Třebové, Svitavách a blízkém okolí? Potřebujete čerstvý beton z betonárny a nevíte, kde a jak beton objednat? Už nemusíte hledat, ale stačí objednat beton online na MujBeton.cz. Dodáváme beton pro Svitavy, Moravskou Třebovou a blízké okolí. Objednat beton na MujBeton.cz zvládne opravdu každý.
Beton Jevíčko
Prodej čerstvého betonu z betonárny v Jevíčku. Sháníte-li čerstvý beton z betonárny v Jevíčku a blízkém okolí, nakupujte chytře na MujBeton.cz. Beton pro vaši stavbu v Jevíčku můžete objednat velmi snadno a rychle na MujBeton.cz. Objednávku zvládne opravdu každý během pár minut.
Beton Hodonín
Nákup čerstvého betonu v Hodoníně a blízkém okolí na MujBeton.cz. Snadné a rychlé objednání čerstvého betonu pro vaši stavbu v Hodoníně a blízkém okolí nebylo nikdy jednodušší. Objednat beton zvládne opravdu každý během pár minut a to z pohodlí vašeho domova nejen v Hodoníně a okolí.
Beton Uherský Brod
Čerstvý beton v Uherském Brodě nakupujte na MujBeton.cz. Online objednání betonu v Uherském Brodě zvládnete během 5ti minut díky jedinému e-shopu s čerstvým betonem www.mujbeton.cz. Snadné, rychlé a přehledné nákupy betonu z pohodlí vašeho domova s chytrým průvodcem nákupu betonu MujBeton.cz.
Beton Valašské Kloubouky
Snadné a rychlé online objednávky betonu ve Valašských Kloboukách a blízkém okolí. Sháníte beton pro vaši stavbu a jste z Valašských Klobouků? Chcete ušetřit svůj čas a objednat beton z pohodlí? Jděte na www.mujbeton.cz a objednávku beton zvládnete během 5 minut z pohodlí vašeho domova.
Beton Frýdek-Místek
Rychlé a snadné nákup betonu ve Frýdku-Místku a okolí. Dodáváme beton pro Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Paskov a blízké okolí. Hledáte dodavatele betonu a nevíte, kam se obrátit? Jděte na MujBeton.cz a my Vám dodáme beton pro vaši stavbu ve Frýdku-Místku nebo blízkém okolí.

Jediný internetový obchod, který spojuje snadnou a rychlou objednávku z pohodlí vašeho domova s nákupem betonu a betonových směsí najdete na www.mujbeton.cz. Nevíte si rady s výběrem betonu ve Frýdku-Místku? My Vám poradíme a doporučíme nejvhodnější typ betonu pro vaši konstrukci.
Beton Valašské Meziříčí
Nákup čerstvého betonu z betonárny ve Valašském Meziříčí, Rožnově pod Radhoštěm a blízkém okolí na MujBeton.cz. Sháníte dodavatele betonu pro vaši stavbu ve Valašském Meziříčí, Rožnově pod Radhoštěm nebo blízkém okolí? Už nehledejte a nakupujte beton na MujBeton.cz.
Beton Uherské Hradiště
Dodávka betonu v Uherském Hradišti, Kunovicích a blízkém okolí. Objednávejte beton pro vaši stavbu v Uherském Hradišti, Kunovicích a okolí chytře a jednoduše na www.mujbeton.cz. Průvodce objednávkou betonu vám pomůže zvolit správný typ betonu pro vaši konstrukci.
Beton Mikulov
Objednávky betonu v Mikulově na MujBeton.cz. Snadný a rychlý nákup betonu v Mikulově zvládne opravdu každý. Jsme online 24 hodin a objednávat můžete z pohodlí svého domova. Na MujBeton.cz máme výhodnější ceny betonu než na betonárnách.
Beton Třebíč
Chystáte se betonovat v Třebíči nebo blízkém okolí? Hledáte dodavatele betonu pro Vaši stavbu v Třebíči? Už nemusíte hledat. Stačí se obrátit na MujBeton.cz a objednávku betonu v Třebíči udělat prostřednictvím chytrého průvodce objednávkou betonu na www.mujbeton.cz.
Beton Nepomuk
Prodáváme beton v Nepomuku a blízkém okolí. Hledáte dodavatele betonu a betonových směsí v Nepomuku? Potřebujete beton z betonárny i s dopravou a nevíte, kam se obrátit? Už nemusíte hledat a stačí beton objednat na MujBeton.cz. Beton v Nepomuku Vám zajistíme, dodáme a vy budete spokojení.
Beton Břeclav
Objednávky betonu v Břeclavi a blízkém okolí na MujBeton.cz. Máme beton pro Břeclav. Objednávejte a nakupujte beton u odborníků na www.mujbeton.cz. Nákup betonu nikdy nebyl tak snadný a výhodný.
Beton Kolín
Dodáváme beton pro Kolín a blízké okolí. Kvalitní beton z betonárny pro vaši stavbu v Kolíně na MujBeton.cz. Snadný nákup betonu pomocí průvodce objednávkou betonu na www.mujbeton.cz. Nakupujte beton a betonové směsi chytře a ušetřete čas i peníze.
Beton Poděbrady
Rychlý a snadný nákup betonu v Poděbradech, Nymburku a blízkém okolí. Dodáváme beton pro Poděbrady, Nymburk a blízké okolí. Hledáte dodavatele betonu a nevíte, kam se obrátit? Jděte na MujBeton.cz a my Vám dodáme beton pro vaši stavbu v Poděbradech, Nymburku nebo blízkém okolí.
Beton Turnov
Rychlé a snadné nákup betonu v Turnově, Ohrazenicích, Železním Brodě a okolí. Dodáváme beton pro Turnov, Ohrazenice a blízké okolí. Hledáte dodavatele betonu a nevíte, kam se obrátit? Jděte na MujBeton.cz a my Vám dodáme beton pro vaši stavbu v Turnově nebo blízkém okolí.
Beton Chomutov
Rychlé a snadné nákup betonu v Chomutově a okolí. Dodáváme beton pro Chomutov a blízké okolí. Hledáte dodavatele betonu a nevíte, kam se obrátit? Jděte na MujBeton.cz a my Vám dodáme beton pro vaši stavbu v Chomutově nebo blízkém okolí.
Beton Jihlava
Dodání betonu a betonových směsí v Jihlavě a blízkém okolí. Beton pro Jihlavu jedině na MujBeton.cz. Hledáte-li dodavatele betonu a jste z Jihlavy nebo blízkého okolí, objednávejte beton chytře na www.mujbeton.cz.
Beton Ústí nad Labem
Dodáváme beton v Ústí nad Labem a blízkém okolí. Hledáte nejbližší betonárnu v Ústí nad Labem? Potřebujete rychlou dodávku betonu pro Vaši stavbu? Na MujBeton.cz Vám poradíme, doporučíme nejvhodnější typ betonu a beton i s dopravou Vám zajistíme.
Betonové podlahy

Při rozhodování, zda zvolit na zhotovení podlah klasický beton nebo v dnešní době velmi oblíbený anhydrit je nutné vzít v úvahu několik skutečností. První, která Vás napadne, je finanční stránka.

Betonování v zimě

Beton je nejběžnější stavební materiál, který je složen z cementu, drobného nebo hrubého kameniva, vody, přísad a příměsí. Jakožto nejrozšířenější stavební materiál, je poptávka po čerstvém betonu prakticky celoroční.

Realizace dodávky betonu v Otrokovicích

V pondělí 20.října 2014 jsme realizovali dodávku betonu pro rodinný dům v Otrokovicích na Zlínsku. pan Tomáš objednal beton přes MujBeton.cz a my se o vše postarali.

Barva na beton
Beton je stavební materiál, který je v podstatě synonymem pro pevnost a stálost. Betonové povrchy však můžeme ošetřit a vylepšit barvami nebo nátěry. Tím můžeme zvýšit odolnost betonu vůči různým látkám.
Jak betonovat základ pro pergolu
Pergola je označení pro zahradní přístřešek, který se nejčastěji nachází v zahradách u rodinných domů. Hlavním účelem pergol nebo zahradních altánků je vytvoření klidného a příjemného místa pro odpočinek a relaxaci. Zahradní pergoly jsou v drtivé většiny dřevěné a s uzavřenou střechou, aby chránili před slunečními paprsky nebo letním deštěm.
Jak namíchat beton?
Beton je stavební materiál, se kterým se setkáme prakticky na každé stavbě. Při stavbě domu využijete beton do základů, na podlahy, stropy, schodiště, nebo také na vnější úpravy terénu, ploty, zídky, pergoly a další. Beton se používá při stavbě mostů, přehrad, silnic, chodníků a pro mnoho dalších konstrukcí.
Beton Vsetín
Prodej betonu ve Vsetíně a okolí. Doprava betonu ve Vsetíně prostřednictvím MujBeton.cz. Kvalitní beton pro Vaši stavbu pro Vsetín a okolí. Jednoduché objednání betonu online z pohodlí Vašeho domova. Zajistíme beton i s dopravou.

Nakupujete beton ve Vsetíně? Hledáte nejbližší betonárnu? Na www.mujbeton.cz Vám vybereme nejbližší betonárnu, zajistíme namíchání toho nejkvalitnějšího betonu a zajistíme Vám dopravu na místo stavby.
Beton Pardubice
Máme beton pro Pardubice. Objednávání betonu v Pardubicích a okolí na MujBeton.cz. Snadný a rychlý nákup betonu za výhodné ceny na www.mujbeton.cz. Nákup betonu online z pohodlí Vašeho domova.

Betonujete v Pardubicích nebo blízkém okolí? Nevíte kde objednat beton a jak zajistit jeho dopravu? Už nemusíte objíždět betonárny, ale stačí objednat beton pohodlně přes MujBeton.cz.
Jak betonovat sloupky k plotu
Máte-li vlastní pozemek nebo stavbu, kterou potřebujete zabezpečit před nežádoucím pohybem nepovolaných osob, určitě budete přemýšlet, jakým způsobem tento pozemek zabezpečit. Nejběžnějším způsobem zabezpečení parcely je její oplocení. Základním stavebním kamenem při stavění plotu je správné a kvalitní zabetonování plotových sloupků. Pojďme si tedy říct, jak na to.
Beton Dačice
Beton v Dačicích na MujBeton.cz. Hledáte dodavatele betonu? Máme beton pro Dačice, Telč, Jemnici, Želetavu a další. Snadnou a rychlou objednávku betonu zvládnete na MujBeton.cz. Kromě betonu Vám zajistíme také dopravu na místo stavby.
Beton Ostrava
Online objednávky betonu - Ostrava. Beton i s dopravou na Mujbeton.cz. Hledáte-li dodavatele betonu v Ostravě a okolí, jděte na MujBeton.cz. Levné ceny betonu a betonových směsí najdete na www.mujbeton.cz.
Cena betonu
Máme lepší ceny betonu, než mají betonárny. Výhodný nákup betonu najdete na Mujbeton.cz Jste-li zvyklý nakupovat zboží pomocí srovnávačů cen typu Heureka, Zboží, Hyperzboží, Hledejceny a podobné, kde je velmi jednoduché nají nejlevnější cenu daného produktu, vězte, že beton takto nakupovat nelze. Cena betonu se totiž může velmi lišit v závislosti na lokalitě, kde beton nakupujete.
Beton Znojmo
Dodávka betonu pro Znojmo. Beton, betonové směsi a doprava betonu ve Znojmě na MujBeton.cz. Sháníte-li kvalitní a rychlou dodávku betonu ve Znojmě, jděte na Mujbeton.cz. Zajistíme Vám také dopravu na Vaši stavbu.
Beton pro Prahu
Nákup betonu v Praze. Dodáváme beton pro Prahu. Objednávejte beton i s dopravou na MujBeton.cz. Jednoduchý a rychlý nákup betonových směsí nejen v Praze.
Beton Praha
Prodej a doprava betonu v Praze a okolí. Zásobujeme Prahu betonem, který Vám také dopravíme na místo stavby. Hledáte spolehlivého prodejce betonu v Praze a okolí? Už nemusíte hledat. Objednávky betonu jsou nyní jednodušší díky MujBeton.cz.
Beton Týn nad Vltavou
Prodej betonu Týn nad Vltavou a okolí. Beton i s dopravou na MujBeton.cz. Online objednávka betonu pomocí průvodce na MujBeton.cz zvládne opravdu každý a to i z pohodlí svého domova.
Chystáte se betonovat a hledáte dodavatele betonu? Nevíte si rady s výběrem správného typu betonu pro Vaši konstrukci? Už nehledejte a jděte na www.mujbeton.cz.
Beton Třinec
Objednávka betonu v Třinci. Rychlé spolehlivé dodání betonu pro Třinec a okolí včetně dopravy. Hledáte-li betonárny v Třinci, jděte na MujBeton.cz a my Vám zajistíme namíchání betonu a také dopravu na stavbu.
Beton Slaný
Prodej čerstvého betonu Slaný. Beton rychle a levně objednávejte na MujBeton.cz a to nejen ve Slaném. Doprava betonu? Ano! Také dopravu betonu Vám zajistíme na Mujbeton.cz.
Beton Olomouc
Máme beton pro Olomouc. Prodej betonu v Olomouci a okolí přes MujBeton.cz. Potřebujete zajistit dopravu betonu? Vše vám zajistíme na www.mujbeton.cz. Jsme prodejci betonu, betonových směsí, litých podlah, cementových mazanin a další nejen v Olomouci.
Beton Mladá Boleslav
Nakupujte beton v Mladé Boleslavi za výhodné ceny a bez starostí. Beton si objednáte z pohodlí svého domova a my zajistíme bezproblémovou dodávku betonu včetně dopravy. Chytří nakupují na www.mujbeton.cz.
Díky širokému pokrytí v rámci České republiky nabízíme prodej betonu nejen v Mladé Boleslavi a jejím okolí. Stavíte-li tedy mimo Mladou Boleslav, stále můžete objednat beton u nás
Beton Šumperk
Objednávky betonu pro Šumperk a okolí. Hledáte betonárku v Šumperku? Potřebujete beton dopravit k vám na stavbu? Nebaví vás objíždět a obvolávat betonárny? Máme jednoduché řešení.
Nemůže to být jednodušší. MujBeton.cz téměř vše udělá za vás. Pomocí online příručky zvládne objednání betonu opravdu každý.
Beton Sokolov
Dodáváme beton pro Sokolov a jeho okolí! Potřebujete si objednat beton v Sokolově nebo jeho blízkém okolí? Hledáte nejbližší betonárku? Potřebujete zajistit dopravu betonu na Vaši stavbu? Už nehledejte. MujBeton.cz vám vše zajistí a navíc i se slevou.
Beton Plzeň
Chystáte se stavět v Plzni nebo v blízkém okolí? Potřebujete rychlou a snadnou dodávku betonu? Nemáte čas obvolávat a objíždět betonárky a zajišťovat dopravu betonu? Už nemusíte složitě hledat. Vše najdete na www.mujbeton.cz
Doprava betonu
Nakupujete betonu a potřebujete zajistit jeho dopravu? Váháte zda zvolit domíchávač nebo korbu či sklopku? Nemáte možnost si dopravce zajistit? Už nemusíte pracně a zdlouhavě zjišťovat kontakty a domlouvat si vše sami. My uděláme vše za vás na www.mujbeton.cz

Proces výroby a zpracování čerstvého betonu je velmi náročné a je nezbytné, aby všechny fáze, potřebné pro dosažené požadovaného výsledku dělali odborníci nebo vyškolení pracovníci.
Beton Liberec

Nakupujete beton v Liberci? Potřebujete dodat kvalitní beton namíchaný v betonárce a chcete ušetřit čas a peníze? Objednávejte beton nejen v Liberci už jen na www.mujbeton.cz. Nákup betonu objednáte v pohodlí svého domova nebo kanceláře a my se o vše ostatní postaráme za Vás.

Beton Teplice
Sháníte beton, betonárnu nebo výrobce betonu v Teplicích? Nevíte si rady s výběrem vhodného typu betonu? Potřebujete beton přivést na stavbu a nemáte jak? Už nemusíte hledat. Snadný a rychlý nákup betonu nejen v Teplicích najdete na www.mujbeton.cz.
Beton České Budějovice

Chystáte se na nákup betonu v Českých Budějovicích a okolí? Potřebujete tedy čerstvě namíchaný beton, který Vám dopraví korba nebo autodomíchávač až na Vaši stavbu? Už není potřeba zkoumat problematiku typů a vlastností betonu. Zdlouhavě hledat kdo Vám beton vyrobí a jak a kde seženete dopravce, který Vám beton v Českých Budějovicích dopraví.

Beton Děčín
Beton v Děčíně namíchají dvě betonárny. Jednak je to betonárka Českomoravského betonu, která má svou výrobnu transportbetonu v ulici Na pískách v areálu Silike, a pak také betonárna Cemex, jež je významným hráček v oblasti výroby a prodeje betonu. Cemex má svou betonárnu v ulice Benešovská.
Beton Beroun
Rychlé a snadné objednání betonu v Berouně a jeho blízkém okolí není už žádný problém. Pro město Beroun, jenž je významným místo výrobu a obchodu díky své poloze na spojnice Prahy a Plzně, máme snadnou a rychlou možnost, jak si z pohodlí svého domova můžete objednat dodávku betonu.
Beton Brno
Potřebujete snadno a rychle objednat beton pro svou stavbu v Brně nebo jeho okolí? Nevíte se rady s výběrem správného typu betonu? Využijte průvodce výběrem betonu na www.mujbeton.cz. Jednoduchý průvodce Vám doporučí nejvhodnější typ betonu pro Vaši stavbu, vybere nejbližší betonárnu, zajistí dopravu betonu a všechny další úkony spojené s objednávkou betonu vyřeší za Vás. Šetřete tedy svůj čas i peníze a objednávejte beton na www.mujbeton.cz.
Beton Zlín

Objednáváte beton ve Zlíně a nevíte kde? Stále hledáte vhodné informace o typu betonu pro vaši stavbu? Nemáte možnost nebo čas objíždět betonárny ve Zlíně a přesto si chcete beton objednat sami? Už nemusíte složitě hledat, ale stačí využít rychlého a snadného průvodce nákupem betonu na www.mujbeton.cz.

Jak betonovat obrubníky
Jak betonovat obrubníky aneb jednoduchý návod pro kutily
Obrubníky jsou prefabrikované dílce, které nejčastěji slouží k oddělení okolní vegetace od chodníků (chodníkový obrubník) nebo pojezdové komunikace od chodníku nebo okolní vegetace (silniční obrubník).
Bezpečná práce s betonem

S betonem je velmi snadné pracovat. Při dodržení několika základních postupů je beton jedním s nejbezpečnějších stavebních materiálů. Lidí, kteří při míchání, zpracovávání nebo ukládání betonu byli zraněni, je opravdu málo.

Stříkaný beton
Stříkaný beton se v zásadě skládá ze stejných složek jako beton klasický, nicméně postup je zcela odlišný. Na betonárce je namíchána relativně suchá směs a na stavbě se pomocí stlačeného vzduchu dopravuje na předem připravené plochy. Stříkaný beton tedy obsahuje kamenivo, cement, vodu a přísady. U stříkaného betonu jsou také použity stejné výztuže, jako u klasického betonu (kari sítě, roxory, předpjaté oceli).
Doplňková pojiva do cementu

Doplňková cementová pojiva přispívají k dosažení požadovaných vlastností výsledného betonu díky hydraulicitě a pucolánovým vlastnostem. Typickými příklady doplňkových cementových pojiv jsou popílky, křemičité úlety nebo struskový cement (metalurgická, vysokopecní a pozemní struska).

Kamenivo v betonu
Kamenivo je inertní sypký materiál, jako je písek, štěrk nebo drcený kámen, který je společně s vodou a portlandským cementem nezbytnou složkou pro výrobu betonu. Pro výrobu dobrých betonových směsí musí být kamenivo čisté, tvrdé a pevné a nesmí obsahovat chemické povlaky nebo povlaky jílu a jiné jemné materiály, které by měli za následek zhoršení kvality výsledného betonu.
Provzdušněný beton

Provzdušněný beton obsahuje miliardy mikroskopických vzduchových bublinek, které jsou vytvářeny v čerstvém betonu při míchání na betonárce pomocí chemických přísad. V zimním období dochází k mrznutí a rozpínání vodních kapiček v betonu a vzduchové bublinky tak snižují tlak, který tyto vodní kapičky vytváří na beton.

Jak se vyrábí beton
Ve své nejjednodušší podobě je beton směsí pasty a kameniva nebo hornin. Pasta je tvořená směsí portlandského cementu a vody. Pomocí chemické reakce zvané hydratace pasta tvrdne a vytvoří hmotu, která připomíná svojí tvrdostí kámen a nazývá se beton.
Checmické přísady do betonu
Chemické přísady jsou složky betonu, jiné než portlandský cement, voda a kamenivo, které jsou přidávány do směsi bezprostředně při míchání betonu nebo v jeho průběhu. Výrobci používají chemické přísady především pro snížení nákladů na betonové konstrukce, pro upravení vlastností ztvrdlého betonu, pro zajištění kvality betonu během míchání, dopravy, ukládání a zpracovávání betonu a pro překonání některých mimořádných událostí při konkrétních operacích.
Jak se vyrábí cement

Portlandský cement je základní složkou při výrobě betonu. Cement společně s vodou tvoří cementovou pastu, která váže kamenivo a písek a v důsledku chemického procesu zvaného hydratace tvrdne a získává na pevnosti.

Info Od roku 2014 jsme realizovali 2333 dodávek betonu o celkovém objemu 9446m3.

  • the pay
  • Raiffeisen bank
  • Visa & Mastercard
  • Cemex
  • Taš stappa