Barva na beton

Nátěr betonu v garážiBarva na beton u bazénuBarva na beton

Beton je stavební materiál, který je v podstatě synonymem pro pevnost a stálost. Betonové povrchy však můžeme ošetřit a vylepšit barvami nebo nátěry. Tím můžeme zvýšit odolnost betonu vůči různým látkám.


Velmi často se s nátěry a barvami na beton setkáváme v garážích. Jelikož v garážích jsou podlahy betonové a je zde velké zatížení a náročnost vůči olejům, motorové naftě a dalších chemikálií, je tedy vhodné tyto betonové povrchy ošetřit nátěrovou hmotou, která je určená pro garáže.

Před samotným nátěrem je nutné betonovou plochu vybrousit, vysát průmyslovým vysavačem a dobře nepenetrovat. Natírání betonové plochy se poté provádí klasickým malířským válečkem. Před samotným natíráním plochy se také natřou také stěny do výšky cca 5-10cm.

Nátěry a barvy na beton se také často používají na ošetření schodišť a vstupů do domu. Tady se často používají protiskluzové nátěry, které zvyšují bezpečnost pohybu v zimním období a při deštích. Mimo jiné se protiskluzové nátěry na beton používají u bazénů, v potravinářských a průmyslových provozech, ve sprchách a podobně.

Nátěry na beton jsou na trhu dostupné v nepřeberném množství a různých barevných odstínech. Nátěry jsou velmi dobrým řešením pro úpravu povrchových vlastností betonu bez nutnosti stavebních úprav. Kromě vylepšení vlastností betonových povrchů, můžete také změnit barvu a odstín betonových ploch.

Pro nákup betonu a betonových směsí můžete využít přehledného průvodce objednávkou betonu na www.mujbeton.cz. Poradíme a doporučíme Vám nejvhodnější typ betonu pro Vaši konstrukci a poskytneme odborné poradenství v oblasti betonování.

Nakupujte beton chytře u odborníků na MujBeton.cz. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@mujbeton.cz nebo na telefonu 601 395 170.

Info Od roku 2014 jsme realizovali 2333 dodávek betonu o celkovém objemu 9446m3.

  • the pay
  • Raiffeisen bank
  • Visa & Mastercard
  • Cemex
  • Taš stappa